OCHRONA I BEZPIECZEŃSTWO W TWOJEJ FIRMIE
POSZCZEGÓLNE INSTALACJE POWSTAJĄ Z PROJEKTU DOSTOSOWANEGO DO TWOICH POTRZEB,
ZGODNIE Z TWOIMI WYMAGANIAMI I NASZYM DOŚWIADCZENIEM.

Firma zatrudnia około 60 pracowników na produkcji oraz działach administracji, technicznym i handlowym. Tecnosteel jest obecnie innowacyjną firma, motywowaną chęcią stworzenia możliwości i ukierunkowania na ciągły rozwój. Firma ciągle rozszerza swoją obecność na rynku w Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie.

MISJA & ZESPÓŁ
Spróbuj wyobrazić sobie miliony danych przepływających codziennie w firmie. Komunikacja odbywa się z wnętrza firmy na cały świat, a informacje z zewnątrz docierają do wszystkich działów firmy.

Naszą główną zaletą jest zdolność do zaspokojenia wszelkich potrzeb klienta, w konkurencyjnych cenach. Rozwiązania pozwalają zaoszczędzić czas. Nasza polityka opiera się o etykę: od wyboru partnerów, którzy szanują przepisy i odmawią wyzysku w pracy, do "odpowiedzialnych" technologicznie inwestycji w pełnym poszanowaniu środowiska.

Ceniony włoski styl, który wyróżnia naszą firmę wśród rozwiązań technologicznych, wpływa na zadowolenie naszych klientów. Wynika to nie tylko z technologii, którą stosujemy, ale również ze szlachetnej i starannej pracy ludzi. Wierzymy w ludzi , stawiamy na profesjonalizm. Naszym celem jest organizacja i zarządzanie firmą, która jest zdolna do szybkiej i skutecznej odpowiedzi na sygnały z rynku. Nowe wymagania na rynku i wysoka konkurencyjność zmusza większość firm do wysokiej wydajności w celu natychmiastowej reakcji na potrzeby rynku i dostarczania niezawodnych produktów

Świetny zespół z ponad 60 osób skupia się na rozwiązaniach technologicznych dla firm, które wymagają zaawansowanego przetwarzania danych. Doświadczonych w dostarczaniu doskonałych rozwiązań, racjonalnych, bezpiecznych i niezawodnych.

 Diział techniczny

REFERENCJE
BLADESHELTER B.E.S.T.

Dowiedz się kto polega na Bladeshelter B.E.S.T. w ochronie swoich danych

Bądź na bieżąco  »Tecnosteel
Francja

www.tecnosteel.fr
info@tecnosteel.fr


4 Rue de bossuet
91160 longjumeau

tel. +33 1 6974 1735
fax +33 1 6049 0286


Tecnosteel
Polska Sp. z.o.o

www.tecnosteel.pl
info@tecnosteel.pl


ul. Kościuszki 6. PL
97500 Radomsko

tel./ fax: +48 (0) 44 682 33 00


Tecnosteel
Rosja

www.tecnosteel.ru


129128, Ul Bazhova Dom 24, Corp- 2,
Moskow Russian Federation

Телефон: +7 (903) 5700304