DOSKONAŁOŚĆ TECNOSTEEL


Doskonałość z każdego punktu widzenia: wykonanie w cenionym włoskim stylu, znakomita obsługa klienta,rozwój i badania, kreując kształt twojego biznesu.

TECNOSTEEL – WŁOSKA INNOWACJA
Made in Italy: jakość, wydajność i dbałość o szczegóły są przyznawane.

Made in Italy to jakość, wydajność i dbałość o szczegóły .Tecnosteel produkuje wyłącznie we Włoszech. Nasz system kontroli jakości, certyfikat ISO9001, stosuje najsurowsze procedury kontroli na całej linii produkcyjnej. Estetyka i design zawsze wyróżnia nasze produkty i jest naszą marką.BladeShelter jest jednym przykładów technologicznych Made in Italy. Niezawodność B.E.S.T.
BladeShelter, zastosowane rozwiązania technologiczne sprawiły, że Tecnosteel zdobył zaufanie włoskich i międzynarodowych specjalistów IT. Oferując szeroki i kompletny zakres rozwiązań spełniających wszelkiego rodzaju wymagania, od małych serwerowni do wielkich DataCenter.

OBSŁUGA KLIENTA
Dotrzymywanie zobowiązań.

To nastawienie pozwoliło Tecnosteel stać się liderem na rynku.

Z B.E.S.T. BladeShelter zaproponowaliśmy ekskluzywne i zaawansowane technologicznie rozwiązania, stawiając do dyspozycji nasze wieloletnie know-how. Stała obsługa klienta poprzez rozwiązywanie jakiegokolwiek problemu.

Ci, którzy nam zaufali, postrzegają Tecnosteel od wielu lat, jako wiarygodnego i innowacyjnego partnera.

TECNOSTEEL – PROJEKTOWANIE DATACENTER 
Potrzeb rodzą projektu. Zawsze.

Twoje potrzeby dają początek projektowi. Projekt DataCenter zawsze jest opierany na kliencie i jego potrzebach biznesowych. Aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy, korzystamy z wysokiej elastyczności i modułowości BEST BladeShelter.

Podczas fazy projektowania łączymy umiejętności wszystkich naszych specjalistów zaangażowanych w rozwój projektu. Planujemy nasze działania zgodnie z przewidzianym harmonogramem w celu terminowej produkcji i dostawy.

 Diział techniczny

REFERENCJE
BLADESHELTER B.E.S.T.

Dowiedz się kto polega na Bladeshelter B.E.S.T. w ochronie swoich danych

Bądź na bieżąco"Tecnosteel
Francja

www.tecnosteel.fr
info@tecnosteel.fr


4 Rue de bossuet
91160 longjumeau

tel. +33 1 6974 1735
fax +33 1 6049 0286


Tecnosteel
Polska Sp. z.o.o

www.tecnosteel.pl
info@tecnosteel.pl


ul. Kościuszki 6. PL
97500 Radomsko

tel./ fax: +48 (0) 44 682 33 00


Tecnosteel
Rosja

www.tecnosteel.ru


129128, Ul Bazhova Dom 24, Corp- 2,
Moskow Russian Federation

Телефон: +7 (903) 5700304